• چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱
  • در اخبار عمومی
  • توسط admin
  • بازدید: 1090
  • اخرین ویرایش: -/-

مسئولین نشریه " بامداد خوزستان" از مردم عذرخواهی کنند

امام جمعه بهبهان :

مسئولین نشریه " بامداد خوزستان" از مردم عذرخواهی کنند

بهبهان نیوز : امام جمعه بهبهان گفت : شهرستان بهبهان جایگاه و خاستگاه مردمان فداکار و شریفی است که برای این مملکت فداکاری و جانفشانی کردند و باید با نگارنده مطلب موهن ( بهبهان یا کوفه ) در نشریه بامداد خوزستان برخورد قانونی شود .

به گزارش پایگاه خبری بهبهان نیوز ، حجت الاسلام والمسلمین ابوعلی امام جمعه بهبهان در نماز آدینه هفته گذشته در پی اهانت نشریه بامداد خوزستان به مردم بهبهان اظهار داشت : شهرستان بهبهان جایگاه و خاستگاه مردمان فداکار و شریفی است که برای این مملکت فداکاری و جانفشانی کردند و باید با نگارنده مطلب موهن ( بهبهان یا کوفه ) در نشریه بامداد خوزستان برخورد قانونی شود .
حجت الاسلام ابوعلی روز گذشته پس از اتمام خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه ، در حالی که نماز جمعه را اقامه کردند با حضور مجدد در پشت تریبون به درج مطلبی تحت عنوان " بهبهان یا کوفه " در نشریه بامداد خوزستان واکنش نشان دادند و ابراز داشت : باید مسئولین این نشریه از محضر شریف مردم عذر خواهی کنند و یا اینکه با نگارنده مطلب موهن برخورد قانونی گردد.

گفتنی است هفته گذشته مطلبی توهین آمیز با عنوان (بهبهان یا کوفه ؟) در نشریه بامداد خوزستان احساسات مردم شریف بهبهان را برانگیخت که در پی آن برخی از تحلیلگران و اصحاب رسانه به نشر این مطلب نشریه واکنش نشان داد.


اشتراک

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

یک نظر بنویسید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.