• دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲
  • در اخبار وِیژه
  • توسط shahrdari
  • بازدید: 670
  • اخرین ویرایش: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۱۳:۳۷

محرمی با نذر پاکیزگی در بهبهان

 دهه اول محرم امسال در بهبهان با وجود مشکلات ریز و درشت شهرداری در عرصه ی جمع آوری زباله و علیرغم نبود سطلها و گاریهای حمل زباله در مسیر عزاداران حسینی با همت حضور پرشور و شعورمند هیاتهای مذهبی ، دسته های عزاداری محلات و همیاری شهروندان بویژه انجمن های مردم نهاد ، حال و هوای بسیار زیباتری به خود گرفت تا جایی که تفاوت خیابانهای اصلی شهر بویژه در مسیر عزاداران ، امسال با سالهای قبل کاملا محسوس و چشمگیر بود. نکته ای که بسیاری از شهروندان به آن اذعان داشتند. گرچه شهرداری بهبهان به همت مهندس دائی زاده اقدامات فرهنگی مناسب و تبلیغات خوبی را در دستور کار خویش داشتند اما سهم اصلی بدون شک به اهمیت پاکیزگی و دقت نظر عزاداران بویژه برپا کنندگان ایستگاههای صلواتی برمی گشت. شهرداری بهبهان با همه کمبودها و تنگناهای مالی توانست در زمینه فرهنگ سازی با جلب نظر هیاتها و نیروهای مردمی ، انسجامی خودجوش را ایجاد کرده و همه مردم را نسبت به این موضوع حساس نماید. شایسته است ضمن آرزوی قبولی طاعات و سوگواری عزاداران حسینی در این ایام مقدس و بزرگ، از کلیه نیروهای نظامی و امنیتی، راهنمایی و رانندگی، آتش نشانی ، نیروهای خدماتی ، همکاران مطبوعاتی ، گروه رفتگران طبیعت بهبهان، انجمن مردم نهاد دست مهر ، کلیه دسته های عزاداری محلات مختلف شهر و خصوصا هیأت های مذهبی که در این روزها با تلاش صادقانه و وصف ناپذیرشان زمینه ساز حضور و مشارکت مردم و برپایی محرمی همراه با نذر پاکیزگی و شهری تمیزتر از سال قبل شدند صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم.

روابط عمومی شهرداری با ساخت و نصب ماکتهای مناسب این ایام در میادین اصلی ، احداث 4 ایستگاه توزیع کیسه و دریافت زباله و توزیع کیسه زباله با اکیپ سیار خویش در بین ایستگاههای سطح شهر و تبلیغات رسانه ای بویژه در فضای مجازی ، اقدامات موثری را انجام داد که با حضور پر رنگ انجمن های مردم نهاد محیط زیستی و همکاری دلسوزانه هیأت ها همراه و تکمیل شد.

گرچه کماکان نبود سطل یا گاریهای بزرگ حمل زباله در سطح شهر آزار دهنده است و شهرداری باید برای بهبود کیفیت جمع آوری زباله در سطح شهر ، ماشین آلات جدید و گاریها و سطلهای مناسب را به ناوگان خدماتی اش بیفزاید.

باز هم از عموم شهروندان که موجب شدند امسال شهری با زباله کمتر و آلودگی کمتر داشته باشیم کمال سپاس و امتنان را داریم.


اشتراک

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

یک نظر بنویسید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.