• دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵
  • در اخبار وِیژه
  • توسط admin
  • بازدید: 1402
  • اخرین ویرایش: سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳
مهندس پیدایش

عزم راسخ شهردار بهبهان مهندس پیدایش در نگهداری از منابع فضای سبز و مبلمان شهری

عزم راسخ شهردار بهبهان مهندس پیدایش در نگهداری از منابع فضای سبز و مبلمان شهری

ایشان در گفت و گوی با روابط عمومی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان فخیم و گرامی و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر بر عموم شیعیان و مسلمین جهان و آرزوی فرج آقا امام زمان،موعود مظلومان جهان (عج) بر لزوم نگهداری از فضاهای سبز شهری و مبلمان شهری تاکید کرد و عنوان کرد نگهداری و حفظ فضاهای شهری نه تنها اهمیتی کمتر از ایجاد و خلق پروژه های جدید ندارد بلکه به دلیل وضعیت رها شده ی بسیاری از این فضاها از جمله بوستانها و  پارک هایی که در دوره یی با تبلیغات بسیار احداث و افتتاح شدند و اکنون در وضعیت نامطلوبی به سر می برند،نیاز به ساماندهی و به روز آوری فضاهای مذکور به شدت احساس می شود.پارک هایی از قبیل پارک نرگس بهبهانی ،پارک قائم(عج) پارک بعثت،پارک آزادگان .....که به دلیل همین احساس نیاز در حال احیا و بازسازی می باشند و با سپردن امور روزانه ی آن به بخش خصوصی امید می رود در آینده یی نزدیک شاهد بالندگی و رونق روزافزون بهبهان و فضاهای سبز و شهری آن باشیم.

مهندس پیدایش ،شهردار بهبهان همچنین به شهروندان بشارت دادند که با خرید بالغ بر دویست و پنجاه تن قیر معابر بسیاری را در سطح شهر بهسازی و آسفالت خواهد شد.ایشان با بیان اینکه تا کنون قریب صدهزار متر مربع از معابر و شوارع اصلی و فرعی تسطیح،زیرسازی و اسفالت شده است ادامه دادند نهضت سازندگی در بهبهان به مدد همت والای کارکنان زحمتکش شهرداری و پیگیری های مجدانه اعضای محترم و کاردان شورای اسلامی شهر در حال پیشرفت و اثربخشی ست و از زحمات و حمایت همواره ی پرسنل شهرداری و اعضای شورای اسلامی تقدیر و قدردانی کردند


                                                           

شهردار بهبهان لزوم رعایت فرهنگ شهروندی را خاطرنشان کرده و شهری را موفق دانستند که شهروندانش با احترام و درک درست نسبت به شهرشان و در چارچوب فرهنگ شهروندی رفتار می کنند.مردمی که می توانند در  زیباسازی شهری  و رفتار صحیح با مبلمان شهری و فضاهای سبز یاور و همراه شهرداری باشند.

البته شهر ما از حيث سرانه درآمد در رده هاي پايين قرار دارد و تا به امروز منابع درآمدي به خوبي تعريف نشده است و شايد بخشي از تصميمات ما  تصميمات احساسي و دور از واقعيت بوده است، منابع مالي شهرداري ضعيف است. شهروندان عزيز در صورتي مي توانند از خدمات بهتر برخوردار باشند که عوارض خود را به موقع پرداخت کرده باشند.اعتماد ولي نعمتان به شهرداري و پرداخت عوارض نوسازي، زباله و... مورد انتظار ماست. رعايت عدالت در ارائه خدمات به مناطق مختلف مد نظر است. بايد به صورت متوازن و متناسب با ظرفيت مناطق به خدمت رسانی پرداخت.تمامي شهروندان برايم عزيز و محترم هستند.

ایشان پروژه های انجام شده را ناکافی دانستند و افزودند این کف توان شهرداری است و در صورت همکاری شهروندان و برآورده شدن خواسته های ما شهرداری بهبهان می تواند در نیل به اهداف سازنده و در نهایت اعتلای شهری که محبوب همه ی ماست بسیار موثر تر و کارآتر عمل کند.

مهندس پیدایش ابراز امیدواری کردند با همه گیر شدن فرهنگ شهروندی و رعایت آن از سوی شهروندان،توان شهرداری مصروف کارهای زیربنایی و ساختارمند میان مدت و بلند مدت شود و به جای دوباره کاری و موازی سازی افق های جدید سازندگی پیش چشم بهبهان گشوده خواهد شد.

بهبود وضعیت خدمات شهری و فضای سبز از جمله خواسته های معمول هر شهروندی محسوب می شود که اکنون به عنوان یک فوریت در صدر برنامه کاری روزانه شهرداری بهبهان قرار دارد.تحقق این مهم با وجود ناوگان مستهلک شهرداری که قریب به 60 درصد آن به دلیل نقص از سرویس دهی کنار گذاشته شده بود، امری دشوار به حساب می آمد اما با تلاش جمعی و اهتمام ویژه بخش قابل توجهی از ناوگان بازسازی و تعمیر شد و در مدار کاری قرار گرفت تا بتوانیم در این بخش گام هایی برداریم اگرچه حقیقتا تا رسیدن به رضایتمندی واقعی مردم فاصله زیادی داریم زیرا حق مردم بهبهان بسیار بیشتر از اینهاست.

ایشان در ادامه ضمن اشاره به پروژه های در دست اقدام شهرداری از جمله ......................

 اظهار امیدواری نمودند که با حمایت و پشتیبانی مردم بهبهان و فرماندار محترم و کارآشنا و بالاخص اعضای محترم و دلسوز شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری که در سخت ترین شرایط هیچگاه سنگر خدمت رسانی و سازندگی را رها نکردند،بتوانند همچنان منشا خدمت برای آبادانی و سرفرازی بهبهان و مردم مومن و همیشه در صحنه اش باشد.

 

اشتراک

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

یک نظر بنویسید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.