• یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۴
  • در اخبار عمومی
  • توسط shahrdari
  • بازدید: 665
  • اخرین ویرایش: دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۵

تجلیل از شاگردان و دانش آموزان ممتاز خانواده بزرگ شهرداری

مراسم تجلیل از شاگردان و دانش آموزان ممتاز شهرداری بهبهان برگزار شد 

مراسم تجليل از فرزندان دانش آموز ممتاز پرسنل شهرداري  بهبهان با حضور مهندس دایی زاده سرپرست شهرداری ،مهندس ورزشی شهردار منتخب و جمعي از اعضاي شوراي اسلامي شهر در تالار ارشاد برگزار شد.

در اين مراسم مهندس قنواتی رییس شورای شهر بهبهان ضمن خوش آمدگويي به حضار ،تمامي دانش آموزان و پرسنل شهرداري، طي سخناني كسب رتبه ممتاز را به دانش آموزان و خانواده آنها تبريك گفت و ادامه داد : عظمت و قدرت كشورايران چشم به راه تلاش دانش آموزاني است كه شمع وجود گرانقدر خود را تقديم به آستان علم و دانش مي‌نمايند و موفقيت اين آينده سازان ايران اسلامي نشانه اي ازتعليم صحيح و الگوي يك خانواده فرهنگي است و اين الگو نويد بخش گسترش تعليم وتربيت توأمان و يادآور شور و شوق و كوشش بي وقفه و مداوم آنهاست و اميدوارم اين عزيزان بتوانند مدارج بالاي علمي را بگذرانند تا در آباداني ميهن اسلامي به ايفاي نقش بپردازند .

مهندس قنواتی  با اشاره به اين كه دانش آموزان عزيز بايد قدر پدر و مادر با غيرت خود را كه درسنگر شهرداري مشغول به خدمت هستند بدانند اظهار داشت : اين عزيزان به صورت شبانه روزي در حال خدمت به شهروندان گرامي هستند كه در بين ادارات كم سابقه است .

شهردار بهارستان  با اشاره به اينكه تقدير از دانش آموزان نمونه نشان از اهميت تحصيل علم در بين خانواده هاي كاركنان دارد  افزود : بسيار خوشحالم كه كاركنان شهرداري در كنار انجام كارهاي مهم به تحصيل علم فرزندان خود اهميت مي دهند .

 در اين مراسم كه به همت روابط عمومي شهرداري بهبهان  برگزار شد ، دانش آموزان ممتاز تمام مقاطع تحصیلی  به همراه والدين خود حضور پيدا كردند  که از آنان  با اهداء لوح تقدير و هدايا تجليل بعمل آمد  
اشتراک

دیدگاه دیگران (بدون دیدگاه)...

یک نظر بنویسید

نام:: فیلد اجباری.
آدرس رایانامه: غیر فعال
وبسایت::
دیدگاه: فیلد اجباری.